Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

WIADOMOŚCI

Aliplast z Certyfikatem Cradle to CradleFirma Aliplast uzyskała certyfikat Cradle to Cradle.  Aluminiowe systemy okienno-drzwiowe  (Genesis 75, Star,  Econoline, SP800i+, Max Light, EFi+, Office), systemy przeciwpożarowe (FR65, FR90) i ściana osłonowa MC WALL zostały docenione srebrnym certyfikatem

Czytaj więcej...

 

Odpowiedzialność biznesowa w dobie niepewnościTrudna sytuacja na rynku surowców, walka o zachowanie ciągłości produkcji i podwyżki cen produktów. To wyzwania, z którymi borykają się firmy z branży stolarki otworowej w nowej rzeczywistości, czego skutki bez wątpienia odczuwają również inwestorzy budujący dom. W takich przypadkach transparentna polityka firmy jest na wagę złota.

Czytaj więcej...

BASF z zieloną energią od PGEPGE Obrót dostarczy w najbliższych dwóch latach do BASF Polska energię pochodzącą w całości z odnawialnych źródeł energii.

Czytaj więcej...

Aliplast wdraża certyfikat ISO 50001Grupa Aliplast podjęła decyzję o wdrożeniu międzynarodowego standardu zarządzania energią PN-EN ISO 50001:2018. Celem jest optymalizacja procesów produkcyjnych oraz podniesienie efektywności produkcji.

Czytaj więcej...

Firma Hörmann Polska z Medalem Europejskim. Wyróżnienie otrzymała brama przemysłowa nowej serii 60Firma Hörmann Polska nagrodzona została Medalem Europejskim. W konkursie organizowanym przez Buisness Center Club ten znany producent bram, drzwi i napędów wyróżniony został za bramę przemysłową SPU F42 serii 60.

Czytaj więcej...

Centrum Technik Zamocowań Klimas Wkręt-met w czeskiej Pradze - otwarte!Ponad 400 m2 powierzchni i ponad 3000 produktów Klimas Wkręt-met oddano do dyspozycji klientów w Czechach. W Centrum Technik Zamocowań w Pradze można liczyć również na fachową pomoc i doradztwo ekspertów w wyborze odpowiednich rozwiązań  z zakresu technik zamocowań, akcesoriów do elektronarzędzi oraz chemii budowlanej.

Czytaj więcej...

Klimas Wkręt-met na kongresie budownictwa drewnianego Forum Holzbau w ParyżuTrwa cykl konferencji poświęconych budownictwu drewnianemu Forum Holzbau.  Klimas Wkręt-met wziął ostatnio udział w spotkaniu w Warszawie, gdzie zaprezentował ofertę rozwiązań do konstrukcji z drewna. Od 15-17 lipca b.r. producent pokaże te rozwiązania na Forum w Paryżu.

Czytaj więcej...