Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

WIADOMOŚCI

CREPFORM - nowa taśma kominowa w ofercie CREATONFirma CREATON Polska wprowadziła do oferty nową wersję taśmy do obróbek dekarskich. CREPFORM to kolejny produkt, obok oferowanej już CREPFORM Plus, zapewniający trwałe, bezpieczne i estetyczne wykończenie połączeń dachowych. Elastyczna i łatwa w montażu taśma bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku połączenia dachu z kominem, lukarną lub ścianą.

Czytaj więcej...

 

KRISPOL rozpoczyna zbiórkę na WOŚP i zachęca do pomaganiaJuż w najbliższy weekend odbędzie się 31. Finał akcji Jurka Owsiaka. Fundacja gra dla wszystkich - małych i dużych i chce wygrać z sepsą. KRISPOL od lat dokłada swoją cegiełkę do puszki i angażuje się w promowanie akcji wśród pracowników, klientów i partnerów handlowych. W tym roku nie mogło być inaczej.

Czytaj więcej...

PGE Obrót zachęca rolników do produkcji "zielonej energii"

PGE Obrót, spółka zajmująca się w Grupie PGE sprzedażą energii, stale zachęca  gospodarstwa domowe oraz firmy do skorzystania z oferty na instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła i magazyny energii. Decydując się na realizację inwestycji, można skorzystać z aktualnych dotacji finansowych, w tym ogłoszonego  ostatnich dniach programu „Modernizacja gospodarstw rolnych w obszarze zielona energia w gospodarstwie” czy „Mój Prąd”.

Czytaj więcej...

Firmy Kraton i Lestor partnerami współpracującymi 4 Design DaysW ramach 7. edycji 4 Design Days, która odbędzie się w dniach 26-29 stycznia 2023 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, firmy Kraton i Lestor zaprezentują kilka wybranych produktów marki Hörmann.

Czytaj więcej...

PGE Obrót zachęca Klientów do przejścia na eFakturęPGE Obrót, spółka zajmująca się w Grupie PGE sprzedażą energii elektrycznej, przygotowała dodatkowe propozycje oraz bonusy dla Klientów wybierających rozliczenie bez papieru. Aktywując usługę można wspomóc wybrane hospicjum lub skorzystać z rabatu w eSklepie PGE.

Czytaj więcej...

Profesjonalne wyciskanie aluminium od profesjonalistów z Final S.A.Celem nadrzędnym przedsiębiorstwa FINAL SA jest dostarczanie swoim partnerom biznesowym produktów w najbardziej ekonomicznym modelu opartym na zasadzie One-Stop-Shop. Dzięki niemu cały proces produkcji profili zaczynając od wyciskania przez prefabrykację, anodowanie aż po logistykę (i nie tylko), przeprowadza jedna organizacja – Final.

Czytaj więcej...

Rozwiązania Aluprof w Browarach Warszawskich, najlepszej miejskiej rewitalizacji na świecieRewitalizacja i modernizacja istniejących budynków, zwłaszcza zabytkowych, to trend, który w ostatnim czasie bardzo zyskuje na popularności. Wynika to nie tylko z troski o środowisko (budowa nowego obiektu jest zdecydowanie mniej ekologiczna), ale też jest przejawem szacunku dla historii i tradycji danego miejsca.

Czytaj więcej...