Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

FRANCZYZA

Break&Wash: kręci ich czysty biznesBreak&Wash to polski startup, który montuje nowoczesne pralko-suszarki na stacjach benzynowych i w miejscach obsługi podróżnych oraz w apartamentowcach, akademikach, centrach handlowych, sanatoriach i na kempingach. Dotychczas zainstalowanych zostało 100 urządzeń w ponad 70 lokalizacjach na terenie całego kraju, ale założyciele nie zwalniają obrotów: na ten rok startup ma bardzo ambitne plany, w tym kolejne otwarcia w Polsce, ekspansję zagraniczną oraz uruchomienie systemu franczyzowego.

Czytaj więcej...

 

Sieć KRISHOME liczy zyskiStawianie czoła branżowym wyzwaniom jest dużo łatwiejsze w oparciu o solidną rekomendację producenta. Firmy dołączające do sieci KRISHOME notują spore wzrosty.

Czytaj więcej...

MAKRO wprowadza usługę płatności elektronicznych dla ODIDO

Sieć hurtowni MAKRO Cash&Carry Polska wprowadza usługę płatności elektronicznych dla franczyzobiorców sklepów ODIDO. Oferta wyróżnia się korzystną prowizją za płatności kartą i około 20% wyższą marżą na sprzedaży doładowań niż dostępne dla właścicieli sklepów indywidualnie.

Czytaj więcej...

Białe Niedźwiedzie ruszają w Polskę

Na zdjęciu przypieczętowanie spółki uściskiem ręki. W środku po lewej Urszula Olechno z Koku Sushi, po prawej Marcin Zalewski z Mobilnego Baristy.Dwie białostockie marki gastronomiczne, rozpoznawalne i cenione w kraju, łączą siły. Koku Sushi dysponuje sprawdzonym modelem franczyzowym, Mobilny Barista zaś wszechstronną wiedzą o polskim rynku kawy. W wyniku fuzji powstanie franczyzowa sieć kawiarni – the White Bear Coffee.

Czytaj więcej...

SPAR wzbogacił się o kolejny sklep

W czwartek 26 stycznia br. w Ślemieniu (woj. śląskie) przy ul. Krakowskiej 146 otwarty został nowy sklep SPAR, będący 228. sklepem sieci.

Czytaj więcej...