Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Salon QUIOSQUE w CH Avenida Poznań

Quiosque_otwarcie_1.JPG

Marka odzieżowa QUIOSQUE w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia na polskim rynku. Sieć liczy w tej chwili ponad 140 salonów w całej Polsce i cały czas się rozwija. Zgodnie z przyjętą strategią, marka jest obecna zarówno w mniejszych miejscowościach, jak i dużych miastach. Tym razem wybór padł na Poznań. Nowy salon QUIOSQUE został otwarty w Centrum Handlowym Avenida na poziomie 1. Na 88 m2 klientki mogą znaleźć odzież i dodatki.

 
Wszystkie kobiety powyżej trzydziestego roku życia, które chcą czuć się elegancko i swobodnie w pracy czy poza nią, mogą już korzystać z oferty nowego sklepu w Centrum Handlowym Avenida Poznań. QUIOSQUE proponuje kolekcje, które łączą ponadczasowy szyk z nowoczesnymi elementami. Zgodnie z przyświecającą firmie myślą „jesteśmy różne - jesteśmy piękne”, marka oferuje ubrania w rozmiarach 38-48. Odzież i dodatki sprawdzają się w każdej sytuacji, niezależnie od tego czy jest to luźne spotkanie rodzinne czy ważna, biznesowa kolacja, a może weekendowy wypoczynek w gronie znajomych.

QUIOSQUE w Centrum Handlowym Avenida zajmuje powierzchnię 88 m2 i znajduje się na poziomie 1. W butiku dominują jasne i spokojne barwy, a wykończenia są drewniane.


W ten sposób panuje tam przyjemna, spokojna atmosfera. Co więcej, jak w każdym salonie marki  QUIOSQUE,  również w Avenidzie klientki mogą liczyć na profesjonalne porady dotyczące wyboru rozmiaru czy stylizacji.

 CH Avenida Poznań