Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Nowy salon NEONET w Chojnowie

NEONET kontynuuje przyjętą strategię rozwoju i otwiera nowy salon w Chojnowie. Nowa placówka marki otworzy się już 29 czerwca imprezą Wielkiego Otwarcia, podczas której na klientów będą czekały liczne atrakcje, obniżki i promocje. Wśród nich między innymi bony zakupowe dla pierwszych pięćdziesięciu osób, licytacja paragonów, w której co godzinę można wygrać wartościowe nagrody, a także promocje i obniżki cen na cały asortyment. Impreza rozpocznie się o godzinie 9:00 w salonie NEONET przy ulicy Legnickiej 50.


NEONET w Chojnowie będzie oferował bogaty asortyment markowych sprzętów gospodarstwa domowego, RTV i elektroniki użytkowej, począwszy od lodówek, kuchenek, pralek, telewizorów, odkurzaczy, po smartfony, laptopy, nawigacje. Nowy salon mieści się w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu innych punktów handlowo-usługowych i dużego supermarketu co z pewnością docenią Klienci.

- Sieć NEONET stale się powiększa. W minionym roku konsekwentnie realizowaliśmy przyjętą strategię rozwoju przede wszystkim w miastach poniżej 200 tys. mieszkańców. – mówi Bartosz Piotrowski, dyrektor działu rozwoju NEONET. – Nasz najnowszy salon w Chojnowie to aż 250 m2 przestrzeni zaaranżowanej według najnowszych trendów i wypełnionej nowościami z kategorii AGD, RTV, IT, GSM, FOTO i NAVI oraz wszelkimi akcesoriami z nimi związanymi.  Placówka posiada ekspozycję otwartą i duży parking przylegający bezpośrednio do sklepu. Dodatkowym atutem jest też bliskość supermarketu i innych punktów handlowo-usługowych, dzięki czemu Klienci mogą zrobić kompleksowe zakupy w jednym miejscu – dodaje.

29 czerwca – w dniu Wielkiego Otwarcia w Chojnowie – na Klientów NEONET będzie czekało mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Pierwszych 10 osób, które odwiedzą salon w dniu otwarcia, otrzyma bony o wartości 100 zł, kolejnych 40 osób otrzyma bony o wartości 50 zł, a wszyscy Klienci będą mogli wziąć udział w licytacji paragonów – co godzinę będzie można wygrać cenne nagrody, m.in.: blender sportowy, szczoteczkę elektryczną czy radiobudzik. Imprezę poprowadzą moderatorzy oraz DJ.

Nowy salon w Chojnowie będzie otwarty 6 dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00 oraz w sobotę w godzinach 9:00-16:00.

Więcej informacji pod adresem:
https://www.neonet.pl/wielkie-otwarcie-chojnow.html
    Grupa NEONET jest jednym z liderów rynku AGD, RTV, IT, akcesoria i multimedia. Powstała w 1991 roku w Polsce i obecnie skupia sieć blisko 300 salonów sprzedaży w całym kraju. Oferuje najwyższej klasy markowe produkty zarówno w swoich sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym www.neonet.pl . Misją Grupy NEONET jest, by Klienci dokonali najlepszego dla siebie wyboru sprzętu RTV, AGD i IT oraz mogli w pełni cieszyć się jego funkcjonalnością. Wysoki poziom usług i zaufanie Klientów przyniosły Grupie NEONET wiele znaczących nagród i wyróżnień, m.in.: Gwiazda Jakości Obsługi, Laur Klienta i Konsumenta czy Created in Poland Superbrands.  NEONET jest członkiem międzynarodowej grupy zakupowej E-Square.

NEONET
press box