Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Piła szablasta CR5010 BLAUPUNKT - idealny pomocnik w pracach ogrodowych


Akumulatorowa piła szablasta CR5010 to idealne narzędzie do pracy zarówno w ogrodzie, jak i w domu. Model CR5010 umożliwia łatwą zmianę ostrzy, dzięki systemowi SDS, który nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Długość skoku wynosi 13 mm, co zapewnia szybkie i płynne cięcie. Piła radzi sobie z drewnem o grubości do 28 mm.

Czytaj więcej...

 

Komfort perfekcyjnie gładkiej skóry każdego dniaMaszynka do golenia MSR502 marki BLAUPUNKT ujarzmi nawet najbardziej bujny zarost, a przy tym zapewni Ci komfort i precyzję golenia.

Czytaj więcej...

Rozpocznij dzień z kawą przygotowaną w ekspresie SCM31 PRIME3Przygotowanie świeżej kawy za pomocą tego ekspresu sprowadza się tylko do naciśnięcia trzech przycisków z wbudowanymi diodami kontrolnymi. Rozpoczyna się poprzez włączenie urządzenia, nasypanie zmielonej kawy do kolby i następnie naciśnięcie przycisku „Przygotowanie kawy”, który za pomocą funkcji stop pozwala na wypełnienie filiżanki napojem o wybranej mocy i objętości. Po jego ponownym naciśnięciu proces parzenia kawy zakończy się. To udogodnienie, które pozwoli nam na przygotowanie kawy dokładnie takiej na jaką mamy aktualnie ochotę.

Czytaj więcej...

Zadbaj o ogród z nożycami do żywopłotu GHT61 matki PRIME3


Nożyce do żywopłotu GHT61 marki PRIME3 - nasz sekret idealnie przyciętego żywopłotu

Nożyce do żywopłotu, które ujarzmią nawet najgęstszy zagajnik, a przy tym są lekkie i przyjemne w manewrowaniu? Oto GHT61– potężny sprzymierzeniec w walce o perfekcyjny wygląd przydomowego ogrodu!


Model GHT61 został wyposażony w silnik o mocy 2000 W, co sprawia, że nożyce poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Gęsty żywopłot przypominający dżunglę? Żaden problem! Nożyce marki PRIME3 zapewniają precyzyjne i wydajne cięcie, a ich lekka konstrukcja (zaledwie 2,5 kg) sprawia, że manewrowanie nimi jest bardzo proste.

Drętwiejące dłonie i męczący hałas to już przeszłość. Niski poziom wibracji nożyc GHT61 (poniżej 2,5 m/s²) zapewnia komfort użytkowania nawet przez długi czas. Dzięki 2-stopniowemu systemowi przełączania (1600/min. lub 2400/min.) można łatwo dopasować prędkość pracy do rodzaju żywopłotu, przy którym pracujemy.

Nożyce do żywopłotu GHT61 to nie tylko moc i precyzja. To także bezpieczeństwo i wygoda. Osłona ostrza chroni przed przypadkowym zranieniem, a długi, 3-metrowy kabel zasilający gwarantuje swobodę ruchów.

Model GHT61 marki PRIME3 z długim ostrzem tnącym (450 mm) i szerokim cięciem (16 mm) idealnie nadaje się do kształtowania żywopłotów, przycinania krzewów i pielęgnacji roślin ozdobnych. Z jego pomocą z łatwością można stworzyć ogród swoich marzeń, który stanie się wizytówką domu.

Zainwestuj w nożyce GHT61 i poczuj radość z pięknego i zadbanego ogrodu!

Czytaj więcej...

Mikrowieża MS55SUB z TV Connect w ofercie BLAUPUNKT


Jeśli Twój płaski telewizor, najprościej mówiąc, brzmi „płasko”, a dodatkowo oczekujesz większej funkcjonalności, niż może zapewnić klasyczny soundbar, to MS55SUB jest odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Czytaj więcej...

Piękny uśmiech z nową szczoteczką soniczną DTS711 BlaupunktSzczoteczka soniczna to idealny wybór dla całej rodziny dbającej o należytą higienę ustną. Szczególnie polecana jest ona osobom noszącym aparaty ortodontyczne, bowiem doskonale penetruje ona przestrzenie międzyzębowe.

Czytaj więcej...

Bezworkowy, cyklonowy odkurzacz SVC32 PRIME3 sposobem na czysty dom!Model SVC32 z podwójnym systemem filtrowania i mocą 700 W, która zapewnia wystarczającą siłę ssania, aby usunąć brud i kurz m.in. z dywanów, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Został on wyposażony w filtr HEPA oraz potrójny system filtrowania, dzięki będzie on także dobrym wyborem dla alergików.

Czytaj więcej...