Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

TECHNOLOGIE

MODECOM wprowadza do sprzedaży następcę popularnej klawiatury mechanicznej z podświetleniem RGBFirma MODECOM – producent sprzętu IT wprowadza do swojej oferty kolejną klawiaturę mechaniczną czyli MODECOM Volcano Hammer RGB.

Czytaj więcej...

 

Backup gotowy do działania? Poznaj IDPA DP4400 appliance!Zaproszenie na bezpłatne webinarium w ramach Vtorków Technologicznych

Światowe koncerny prześcigają się w projektowaniu rozwiązań informatycznych, które mają na celu skuteczne zabezpieczenie naszych danych. O minimalizacji ryzyk i innowacyjnej technologii backup’u opowie Paweł Chruściak z DELL EMC w ramach bezpłatnego cyklu webinariów, realizowanych przez VECTO. Najbliższy Vtorek Technologiczny już 9 października od godz. 11.00.

Czytaj więcej...

Technologia VXRAILZaproszenie na bezpłatne webinarium (LIVESTREAM) w ramach Vtorków Technologicznych – 12 grudnia 2017 r., godz. 10:15.

Czytaj więcej...

xData przyspieszy rozwój twojego biznesuVECTO, warszawska spółka IT, promuje nową usługę optymalizacji baz danych. xData skutecznie zdefiniuje słabe ogniwa oraz umożliwi dopasowanie rozwiązań, które znacząco poprawiają funkcjonalność oraz szybkość generowanych przez system danych. Dotychczasowe wdrożenia usługi wskazują nawet na kilkusetprocentowe wzrosty wydajności, które bezpośrednio przekładają się na oszczędności i wzmocnienie konkurencyjności biznesu.

Czytaj więcej...

Telefony służbowe - najsłabsze ogniwo systemów IT?


Zaproszenie na bezpłatne webinarium w ramach Vtorków Technologicznych.

Czytaj więcej...

Rowery elektryczne Blaupunkt dla niej i dla niego!Firma Blaupunkt, znana jako innowacyjny dostawca samochodowych rozwiązań multimedialnych i nawigacyjnych, rozpoczęła swoją działalność na rynku e-mobilności wprowadzając dwa modele rowerów elektrycznych.

Czytaj więcej...

Redcoon.pl - w lepszą stronę technologii


Sklep Internetowy z elektroniką Redcoon.pl przechodzi metamorfozę, by zapewnić użytkownikom maksymalną wygodę i komfort podczas zakupów. Wsłuchując się w opinie swoich klientów, sklep przygotował akcję specjalną „Lepsza strona technologii 10/10”, w ramach której każdy fan elektroniki może wziąć udział w udoskonalaniu serwisu, a przy okazji wygrać  bardzo atrakcyjne nagrody oraz kupony rabatowe . Akcja odbywa się na stronie 10na10.redcoon.pl .

Czytaj więcej...