Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

TECHNOLOGIE

Technologia VXRAILZaproszenie na bezpłatne webinarium (LIVESTREAM) w ramach Vtorków Technologicznych – 12 grudnia 2017 r., godz. 10:15.

Czytaj więcej...

 

Telefony służbowe - najsłabsze ogniwo systemów IT?


Zaproszenie na bezpłatne webinarium w ramach Vtorków Technologicznych.

Czytaj więcej...

VECTO wśród światowej elity. Zakończył się DELL EMC World 2017

Cztery dni dyskusji na ponad 500 tematów, inspirujące rozmowy i wymiana doświadczeń z czołowymi firmami branży IT - w dniach 8-11 maja, w Las Vegas odbyła się światowa konferencja DELL EMC World 2017. Jedną z firm, które miały zaszczyt reprezentować polską branżę IT na tym prestiżowym wydarzeniu była warszawska firma wdrożeniowa – VECTO.

Czytaj więcej...

Redcoon.pl - w lepszą stronę technologii


Sklep Internetowy z elektroniką Redcoon.pl przechodzi metamorfozę, by zapewnić użytkownikom maksymalną wygodę i komfort podczas zakupów. Wsłuchując się w opinie swoich klientów, sklep przygotował akcję specjalną „Lepsza strona technologii 10/10”, w ramach której każdy fan elektroniki może wziąć udział w udoskonalaniu serwisu, a przy okazji wygrać  bardzo atrakcyjne nagrody oraz kupony rabatowe . Akcja odbywa się na stronie 10na10.redcoon.pl .

Czytaj więcej...

Pierwsze urodziny serwisu finansowo-ubezpieczeniowego Assistance.tv

Mondial Assistance dokładnie rok temu uruchomił stronę internetową www.assistance.tv . To serwis informacyjny skierowany do ludzi branży ubezpieczeniowo-finansowej m.in. pracowników ubezpieczycieli i banków, agentów i brokerów ubezpieczeniowych.

Czytaj więcej...

Nowe otwarcie Saturn Szczecin. Technologie na wyciągnięcie ręki

Dobiegła końca modernizacja Saturn w CH Kaskada w Szczecinie. Już 24 czerwca nastąpi otwarcie sklepu w nowej odsłonie. O trendach zakupowych, wychodzeniu naprzeciw oczekiwaniom klientów i innowacyjnym zmianom w szczecińskim Saturn rozmawiamy z Wojciechem Wierzchuckim, dyrektorem marketu Saturn w CH Kaskada w Szczecinie.

Czytaj więcej...

Artykuł Niespodzianka z aplikacją Kauflandu

Już blisko 100 tysięcy użytkowników telefonów i tabletów pobrało darmową aplikację mobilną Kauflandu. Sieć wprowadziła ją w połowie września. Natomiast od czwartku 24 listopada dla osób korzystających z aplikacji przygotowano specjalną niespodziankę.

Czytaj więcej...