Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

RYNEK

Nie wszystko złoto, co się świeci, czyli po czym poznać, że franczyza jest opłacalna

Kilka rad Przemysława Tymczyszyna, współtwórcy marki Makarun Spaghetti and Salad, dla tych, którzy chcieliby uruchomić własny biznes, a się boją, na temat tego od czego zacząć w przypadku franczyzy.

Czytaj więcej...

 

Mistrzowski klimat w Zielonych Arkadach

Zbliża się ważny czas dla fanów piłkarskich rozgrywek. Aby poczuć klimat Mundialu, Zielone Arkady zapraszają na akcję „Kibicuj naszym”. W strefie rozrywkowej w dniach 14 czerwca – 1 lipca każdy mały i duży kibic będzie mógł oddać się piłkarskiemu szaleństwu i zdobyć atrakcyjne nagrody.

Czytaj więcej...

Salon Intimissimi w Złotych Tarasach!

W czwartek, 7 czerwca, w warszawskich Złotych Tarasach odbędzie się otwarcie nowego sklepu Intimissimi. W salonie marki umiejscowionym na poziomie 0 klienci będą mogli kupić elegancką bieliznę i akcesoria oraz najwyższej jakości odzież.

Czytaj więcej...

Wyjeżdżając na Mundial pamiętaj o ubezpieczeniuW połowie czerwca na 12 stadionach, w 11 rosyjskich miastach, rozpoczną się piłkarskie mistrzostwa świata. Do Rosji wyjedzie kilkanaście tysięcy kibiców, którzy kupili bilety, dodatkowo część fanów pojedzie także bez nich. Jedni i drudzy muszą pamiętać o ubezpieczeniu. 

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Ochrony Środowiska – troska o naturę

Już dziś Światowy Dzień Ochrony Środowiska, który w ponad 100 krajach, również w Polsce, obchodzony jest 5 czerwca. Jednak o kondycji środowiska naturalnego i o tym, jak nasze działania oraz decyzje wpływają na przyrodę warto pamiętać na co dzień – nie tylko od święta. Podstawą do zmiany nawyków i zachowań jest konsekwentna edukacja społeczeństwa. Dlatego tak ważnym elementem misji Żywiec Zdrój S.A. jest zwiększania uwrażliwianie Polaków na potrzeby natury, co wyraźnie widać w programie „Po Stronie Natury”, który od 10 lat aktywnie dba o zasoby ekosystemu oraz o poszerzanie wiedzy społeczeństwa.

Czytaj więcej...

Przyszłość handlu to dalszy rozwój e-commerce? Jak będą wyglądać zakupy za 5-10 lat?

Jeszcze kilkanaście lat temu niewiele osób słyszało o e-sklepach czy zamawianiu przez internet. Zakupy robiliśmy w osiedlowym sklepiku czy większym markecie. Przez pewien okres popularne były również telezakupy. Dzisiaj nie trzeba nawet dzwonić. Wystarczy tylko wyciągnąć z kieszeni smartfona, wpisać w wyszukiwarce to, co nas interesuje i zamówić. Paczka z konkretnym produktem pojawi się u nas już nawet na drugi dzień. Jak jeszcze można uprościć zakupy? Jak zmieni się i jak będzie wyglądał rynek zakupów w przyszłości? Trusted Shops prezentuje najważniejsze trendy na najbliższe lata.

Czytaj więcej...

5 niezawodnych odkurzaczy, które sprawdzą się na najbardziej wymagających przestrzeniach

Cylindryczny, bezprzewodowy, automatyczny, a może ręczny albo przeznaczony specjalnie do tapicerki – obecnie wybór odkurzacza to nie lada wyzwanie. Dlatego poza parametrami technicznymi czy rodzajem filtra warto zastanowić się, na jakich możliwościach odkurzacza najbardziej nam zależy. Prezentujemy zestawienie 5 niezawodnych odkurzaczy. Sprawdź, który z nich najlepiej sprawdzi się w Twoim domu.

Czytaj więcej...

Podkategorie