Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

RYNEK

Nieszczelny dach – jak naprawić w deszczu i niskiej temperaturze?

Czasem wystarczy jeden silniejszy deszcz, aby na suficie pojawiły się mokre plamy świadczące o nieszczelności dachu. Eksperci radzą, aby szybko reagować na tego typu problemy, usuwając uszkodzenia i eliminując tym samym ryzyko wymiany całego pokrycia. Pytanie, jak naprawić miejsca przecieków podczas jesiennych słot czy zimowych odwilży?

Czytaj więcej...

 

Przedszkolaki z Wrocławia i okolic walczą o „colorlovą” elewację

Walka o „colorlovą” elewację nabiera coraz większych rumieńców. Przedszkola z Wrocławia i okolic robią co mogą, by stanąć na czele rywalizacji. Lokalne społeczności natomiast po raz kolejny pokazują, że razem można więcej, chociaż na pewno nie powiedziały one jeszcze ostatniego słowa. Tymczasem nieuchronnie zbliża się koniec terminu przyjmowania zgłoszeń do konkursu. 

Czytaj więcej...

Postaw na ciszę – bloczek akustyczny SILIKAT A PLUS od Grupy SILIKATY

Ochrona przed hałasem to jedno z podstawowych wymagań, które powinien spełniać właściwie zaprojektowany i wykonany budynek. W miejscach szczególnie narażonych na uciążliwe dźwięki warto zastosować ściany o podwyższonej izolacyjności akustycznej. Do ich wznoszenia doskonale nadają się specjalne bloczki silikatowe SILIKAT A PLUS  dostępne w ofercie Grupy SILIKATY.

Czytaj więcej...

To nie przelewki – nowe kosze zlewowe w ofercie Galeco

Kosz zlewowy to jeden z elementów systemu rynnowego, przeznaczony do odwadniania dachów płaskich i tarasów. Dzięki niemu woda, gromadząca się podczas obfitych opadów deszczu, ma czas na spłynięcie do rur spustowych i nie przelewa się na fasadę budynku. Do stałego asortymentu firmy Galeco dołączają właśnie dwa nowe modele koszy zlewowych.  

Czytaj więcej...

Lot z Waszyngtonu do Warszawy za 300 tys. złotych

Zachorowanie czy wypadek poza granicami Polski i realizowany w wyniku tych zdarzeń transport medyczny do kraju za pomocą air-ambulansu to koszt sięgający nawet kilkaset tysięcy złotych. Jest to jeden z najdroższych i najbardziej skomplikowanych organizacyjnie serwisów zawartych w ubezpieczeniu turystycznym.

Czytaj więcej...

InPost wyprzedził takie tuzy jak Pocztex (Poczta Polska) UPS, Fedex oraz GLS

Według raportu e-commerce w Polsce w 2017 roku, Gemius dla e-Commerce Polska usługi kurierskie InPost są na trzecim miejscu wśród najchętniej wybieranych usług kurierskich w Polsce. InPost wystartował z usługami kurierskimi od zera w sierpniu 2015 roku i rozwijał je tylko w sposób organiczny, nie przejmując żadnej z istniejących na rynku firm kurierskich. 

Czytaj więcej...

Aromatyczny, naturalnie słodki, wygodny w serwowaniu Mus HOLLE

Mus z gruszki, brzoskwini i maliny z orkiszem BIO marki Holle to pyszna, aromatyczna i naturalnie słodka przekąska idealna – nie tylko dla malucha, ale także dla starszych dzieci, młodzieży i dorosłych ceniących sobie czyste, sprawdzone produkty, bez żadnych zbędnych dodatków!

Czytaj więcej...

Podkategorie