Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

SIECI

Kupuj odpowiedzialnie - z rabatem ekologicznym

Polacy zwracają coraz większą uwagę na efektywność energetyczną urządzeń i szukają rozwiązań, które pozwolą chronić środowisko naturalne. Sieć sklepów Saturn na co dzień  pomaga w podejmowaniu proekologicznych decyzji zakupowych, a w dniach 14-20 września zaprasza na akcję „Rabat ekologiczny”.

Czytaj więcej...

 

MediaMarkt Wrocław - otwarcie kolejnego marketu już w październiku

MediaMarkt rozbudowuje wrocławską sieć swoich placówek – jesienią otwarty zostanie trzeci market w tym mieście. Nowy MediaMarkt przyjmie pierwszych klientów 18 października, zapewniając szeroki wybór sprzętu RTV/AGD oraz dostęp do profesjonalnego doradztwa i wielu usług dodatkowych.

Czytaj więcej...

MediaMarkt rozwija sieć sprzedaży. Jesienią otwarcie kolejnej placówki we WłocławkuMediaMarkt dynamicznie poszerza sieć sprzedaży, zgodnie z realizowaną strategią rozwoju wielokanałowego. Jesienią nastąpi otwarcie sklepu MediaMarkt we Włocławku, który oparty będzie na sprawdzonym, kompaktowym koncepcie. To kolejny krok w rozwoju sieci MediaMarkt w mniejszych miastach.

Czytaj więcej...

SPAR - 4 wakacyjne otwarcia na przestrzeni tygodnia

Pomimo pełni sezonu wakacyjno-urlopowego SPAR Polska nie zwalnia tempa! Tylko w pierwszym tygodniu sierpnia miały miejsce aż trzy otwarcia sklepów SPAR. Z końcem lipca otwarty został 2. sklep w Tychach, a na sierpień planowanych jest jeszcze kilka otwarć.

Czytaj więcej...

RABATOLOGIA w SATURNIE. Specjalna wakacyjna ofertaW szczycie sezonu wakacyjnego sieć SATURN przygotowała wyjątkową ofertę dla wszystkich fanów technologii. Już 27 lipca startuje akcja RABATOLOGIA, w ramach której wiele produktów będzie dostępnych w cenach obniżonych nawet do 20%. To doskonała okazja, by kupić nowoczesny sprzęt czy wymienić posiadane modele na nowsze rozwiązania. Akcja potrwa do 2 sierpnia.

Czytaj więcej...

NEONET w Opocznie przenosi się do Centrum Handlowego Retail Park


Od 3 sierpnia sklep NEONET w Opocznie będzie funkcjonował pod nowym adresem. Marka opuszcza dotychczasową siedzibę mieszczącą się przy ulicy Piotrkowskiej 13 i przenosi się do Centrum Handlowego Retail Park przy ulicy Dworcowej.

Czytaj więcej...

NEONET w Słupsku zmienia adres

Wygodny parking, sąsiedztwo innych sklepów i ekspozycja otwarta dająca możliwość swobodnego przetestowania urządzeń – to atuty nowej lokalizacji salonu NEONET w Słupsku. Placówka sieci zmienia adres z ulicy Poznańskiej 10 na ulicę Szczecińską 58. Inauguracja działalności pod nowym adresem będzie miała miejsce 27 lipca, a w ramach wydarzenia Wielkiego Otwarcia na klientów będą czekały liczne atrakcje i niespodzianki.

Czytaj więcej...