Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

CENTRA

EPP: Nowy wymiar rozrywki w Szczecinie. Multikino VR by Samsung w Galaxy

Widz jako bohater wydarzeń w technologii VR, wizyta w najdalszych zakątkach świata i rozrywka dla całej rodziny – to nowa atrakcja dostępna dzięki Multikino VR by Samsung w należącym do EPP szczecińskim centrum handlowo-rozrywkowym Galaxy. To jedno z trzech takich kin w kraju i jedyne w województwie zachodniopomorskim.

Czytaj więcej...

 

Nowe krakowskie marki w Galerii Bronowice

Z początkiem roku 2018 w Galerii Bronowice w Krakowie otwarte zostały dwa nowe salony krakowskich marek. Kategorię usług wzmocnił Mozart Optyk z gabinetem optometrycznym, natomiast kategorię mody męskiej uzupełniła marka NEW MEN Style. Pojawiło się również dodatkowe udogodnienie dla klientów: jest nim kolejna linia komunikacji miejskiej, mająca przystanek nieopodal centrum handlowego. 

Czytaj więcej...

EPP finalizuje zakup warszawskiej Galerii Młociny

EPP (Echo Polska Properties), spółka inwestująca w polskie nieruchomości, notowana na giełdach w Johannesburgu i Luksemburgu, ogłosiła, że - w nawiązaniu do komunikatu giełdowego z 10 marca 2017 r. - sfinalizowała transakcję zakupu 70% udziałów w warszawskim centrum handlowym Galeria Młociny.

Czytaj więcej...

Salon QUIOSQUE w CH Avenida Poznań

Quiosque_otwarcie_1.JPG

Marka odzieżowa QUIOSQUE w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia na polskim rynku. Sieć liczy w tej chwili ponad 140 salonów w całej Polsce i cały czas się rozwija. Zgodnie z przyjętą strategią, marka jest obecna zarówno w mniejszych miejscowościach, jak i dużych miastach. Tym razem wybór padł na Poznań. Nowy salon QUIOSQUE został otwarty w Centrum Handlowym Avenida na poziomie 1. Na 88 m2 klientki mogą znaleźć odzież i dodatki.

 
Wszystkie kobiety powyżej trzydziestego roku życia, które chcą czuć się elegancko i swobodnie w pracy czy poza nią, mogą już korzystać z oferty nowego sklepu w Centrum Handlowym Avenida Poznań. QUIOSQUE proponuje kolekcje, które łączą ponadczasowy szyk z nowoczesnymi elementami. Zgodnie z przyświecającą firmie myślą „jesteśmy różne - jesteśmy piękne”, marka oferuje ubrania w rozmiarach 38-48. Odzież i dodatki sprawdzają się w każdej sytuacji, niezależnie od tego czy jest to luźne spotkanie rodzinne czy ważna, biznesowa kolacja, a może weekendowy wypoczynek w gronie znajomych.

Czytaj więcej...

Galeria Olimpia w Bełchatowie z planami rozbudowy

EPP - Echo Polska Properties - właściciel i zarządca Galerii Olimpia w Bełchatowie oraz Echo Investment - deweloper odpowiedzialny na rozbudowę i wynajem, konsekwentnie realizują plan umacniania pozycji największego wielofunkcyjnego kompleksu handlowego w regionie. Spółki zapowiedziały właśnie rozpoczęcie prac koncepcyjnych nad kolejną fazą rozbudowy obiektu.

Czytaj więcej...

Ange Secrete i ENZZO Milano w Galerii Bronowice

Z początkiem wakacji do grona najemców Galerii Bronowice dołączyły dwie marki modowe. Salon Ange Secrete poszerzył kategorię kobiecej i eleganckiej bielizny, natomiast marka ENZZO Milano uzupełniła propozycję wysokiej jakości mody męskiej.

Czytaj więcej...

Szczecińskie centrum handlowo-rozrywkowe Galaxy wyróżnione przez klientów

Klienci po raz trzeci przyznali szczecińskiemu GALAXY Złoty Laur Klienta 2017 oraz Laur Klienta – GRAND PRIX 2017. Tym samym GALAXY zostało uznane za najbardziej rozpoznawalne wśród centrów handlowych, wyprzedzając pozostałych konkurentów z branży w regionie.

Czytaj więcej...