Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

CENTRA

Egzotyczne wakacje w Zielonych ArkadachBy poczuć powiew tropików, wcale nie trzeba wyjeżdżać do ciepłych krajów. Na egzotyczne wakacje zapraszają Zielone Arkady. Balonowe safari, basen z piłkami czy wielka piaskownica to tylko część atrakcji, które czekają na najmłodszych w dniach 11-26 sierpnia w bydgoskim centrum handlowym. A dla nieco starszych – prawdziwy relaks pod palmami.

Czytaj więcej...

 

Rowerem na zakupy – nowa stacja sponsorska Wavelo pod Centrum Serenada

Do grona obiektów handlowych do których dojedziemy na rowerze miejskim dołącza Centrum Handlowe Serenada. To już 163. stacja Wavelo otwarta dla użytkowników sieci rowerów miejskich.

Czytaj więcej...

Salon QUIOSQUE w CH Avenida Poznań

Quiosque_otwarcie_1.JPG

Marka odzieżowa QUIOSQUE w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia na polskim rynku. Sieć liczy w tej chwili ponad 140 salonów w całej Polsce i cały czas się rozwija. Zgodnie z przyjętą strategią, marka jest obecna zarówno w mniejszych miejscowościach, jak i dużych miastach. Tym razem wybór padł na Poznań. Nowy salon QUIOSQUE został otwarty w Centrum Handlowym Avenida na poziomie 1. Na 88 m2 klientki mogą znaleźć odzież i dodatki.

 
Wszystkie kobiety powyżej trzydziestego roku życia, które chcą czuć się elegancko i swobodnie w pracy czy poza nią, mogą już korzystać z oferty nowego sklepu w Centrum Handlowym Avenida Poznań. QUIOSQUE proponuje kolekcje, które łączą ponadczasowy szyk z nowoczesnymi elementami. Zgodnie z przyświecającą firmie myślą „jesteśmy różne - jesteśmy piękne”, marka oferuje ubrania w rozmiarach 38-48. Odzież i dodatki sprawdzają się w każdej sytuacji, niezależnie od tego czy jest to luźne spotkanie rodzinne czy ważna, biznesowa kolacja, a może weekendowy wypoczynek w gronie znajomych.

Czytaj więcej...

EPP: Nowy wymiar rozrywki w Szczecinie. Multikino VR by Samsung w Galaxy

Widz jako bohater wydarzeń w technologii VR, wizyta w najdalszych zakątkach świata i rozrywka dla całej rodziny – to nowa atrakcja dostępna dzięki Multikino VR by Samsung w należącym do EPP szczecińskim centrum handlowo-rozrywkowym Galaxy. To jedno z trzech takich kin w kraju i jedyne w województwie zachodniopomorskim.

Czytaj więcej...

Ange Secrete i ENZZO Milano w Galerii Bronowice

Z początkiem wakacji do grona najemców Galerii Bronowice dołączyły dwie marki modowe. Salon Ange Secrete poszerzył kategorię kobiecej i eleganckiej bielizny, natomiast marka ENZZO Milano uzupełniła propozycję wysokiej jakości mody męskiej.

Czytaj więcej...

Nowe krakowskie marki w Galerii Bronowice

Z początkiem roku 2018 w Galerii Bronowice w Krakowie otwarte zostały dwa nowe salony krakowskich marek. Kategorię usług wzmocnił Mozart Optyk z gabinetem optometrycznym, natomiast kategorię mody męskiej uzupełniła marka NEW MEN Style. Pojawiło się również dodatkowe udogodnienie dla klientów: jest nim kolejna linia komunikacji miejskiej, mająca przystanek nieopodal centrum handlowego. 

Czytaj więcej...

EPP finalizuje zakup warszawskiej Galerii Młociny

EPP (Echo Polska Properties), spółka inwestująca w polskie nieruchomości, notowana na giełdach w Johannesburgu i Luksemburgu, ogłosiła, że - w nawiązaniu do komunikatu giełdowego z 10 marca 2017 r. - sfinalizowała transakcję zakupu 70% udziałów w warszawskim centrum handlowym Galeria Młociny.

Czytaj więcej...