Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Xiaomi powraca do sklepów Biedronka w wersji smart

Biedronka po raz kolejny przygotowała niespodziankę dla miłośników marki Xiaomi. Specjalizująca się w smartfonach oraz aplikacjach i elektronice użytkowej firma zaprojektowała smartfon Redmi 5 i „przystawkę smart TV” MiBox 4K, które od 21 czerwca br. będzie można nabyć w sklepach sieci Biedronka w atrakcyjnych cenach.


- Oferta Xiaomi, którą po raz pierwszy wprowadziliśmy do sieci Biedronka w kwietniu br., spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem. Teraz specjalnie dla naszych klientów poszerzyliśmy czasowy asortyment o dwa kolejne produkty: smartfon Redmi 5 3/32GB oraz Przystawkę Android Smart TV MiBox 4K. Tym samym, dzięki bliskości i obecności sklepów Biedronka w ponad tysiącu miejscowości, docieramy z ofertą o najwyższej jakości do większej grupy odbiorców – mówi Paweł Lachman, dyrektor zakupów w Jeronimo Martins Polska S.A. 

Smartfon Xiaomi Redmi 5 3/32GB
To wyjątkowy model telefonu, który wyróżnia się jakością i ceną – w sklepach sieci Biedronka będzie można go nabyć już za 555 zł. Model Redmi 5 marki Xiaomi napędza 8-rdzeniowy procesor Snapdragon 450, zapewniający płynne działanie w każdych warunkach. Smartfon został wyposażony w 3 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej, z możliwością użycia kart microSD do 128 GB. Telefon posiada duży wyświetlacz o szerokich kątach widzenia (5,7” HD IPS), dodatkowo zabezpieczony szkłem ochronnym o podwyższonej odporności. Długie działanie gwarantuje akumulator litowo-polimerowy 3300 mAh, z opcją szybkiego ładowania.

Urządzenie zostało wyposażone w dobrej klasy aparaty, pozwalające na wykonanie fotografii wysokiej jakości oraz zdjęć typu selfie oraz nagrywanie filmów Full HD w rozdzielczości 1080p. W smartfonie znajdziemy też czytnik linii papilarnych, który zabezpiecza dane użytkownika i ułatwia odblokowanie telefonu jednym przyciskiem. Dodatkowo model posiada tzw. „podwójną osobowość”, czyli dwa odrębne zestawy ustawień i aplikacji dla dwóch różnych użytkowników, przełączane w sekundę np. odciskiem palca. Dzięki temu możemy mieć w jednym urządzeniu zarówno telefon biznesowy z aplikacjami pomocnymi w pracy, jak i prywatny, np. wyposażony w aplikacje z grami dla dzieci.

Smartfon Xiaomi Redmi 5 jest bardzo praktycznym i funkcjonalnym urządzeniem o wszechstronnemu zastosowaniu. Przykładowo, dzięki wbudowanemu nadajnikowi IR oraz specjalnej aplikacji, może pełnić także funkcję pilota do obsługi domowych urządzeń. Smartfon został wyposażony w szybki transfer danych, dzięki łączności 4G w systemie LTE. W zestawie do telefonu, klienci otrzymają silikonową osłonę w kolorze grafitowym, idealnie dopasowaną do czarnego koloru obudowy urządzenia.

Nowoczesna przystawka „smart-TV” – Android Smart TV MiBox 4K
Klienci sieci Biedronka będą mieli okazję zakupić także MiBox 4K w atrakcyjnej cenie 279 zł/szt. Dzięki niemu w ułamku sekundy możemy przekształcić zwykły telewizor w wielofunkcyjny „smart TV”. Wystarczy podłączyć sprzęt do naszego TV za pomocą gniazda HDMI oraz do sieci WiFi, by już po chwili móc cieszyć się najwyższą jakością obrazu i dźwięku. Sprzęt został wyposażony w odtwarzanie w rozdzielczości Ultra HD (4K) o prędkości 60fps również w trybie HDR, a także szybką łącznoś
 WiFi (do 5GB/s). MiBox umożliwia dostęp do ulubionych kanałów filmowych, sportowych i serwisów informacyjnych (np. Netflix, YouTube czy serwisu Vevo), a w razie potrzeby możemy zainstalować na nim inne serwisy. Korzystanie z urządzenia jest jeszcze prostsze, dzięki bezprzewodowemu odtwarzaniu za pomocą smartfona i opcji GoogleCast.

Urządzenie posiada funkcję asystenta Google z obsługą głosową. Smart TV MiBox 4K obsługuje wszystkie usługi Google, dzięki Systemowi Android TV 6.0. Umożliwia także instalację dowolnych aplikacji zgodnych z Android TV (w tym m.in. gier). Urządzenie pełni rolę odtwarzacza multimedialnego Ultra HD (4K), umożliwia przeglądanie zdjęć, odtwarzanie muzyki czy przeglądanie stron internetowych.

Ogromną zaletą tego urządzenia jest jego mobilność. Ulubiony „smart-TV” będzie można zabrać ze sobą na wakacyjne wojaże. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom zmieści się nawet w kieszeni.

Oba urządzenia Xiaomi – smartfon Redmi 5 3/32GB i Android Smart TV MiBox 4K pochodzą z oficjalnego, polskiego kanału dystrybucji. Oznacza to, że zakupione w sieci Biedronka produkty posiadają pełnoprawną polską gwarancję producenta oraz jego wsparcie techniczne. Szczegóły oferty sieci Biedronka można znaleźć na stronie www.biedronka.pl. Smartfon i „smartTV box” będą dostępne we wszystkich sklepach sieci od 21 czerwca do 4 lipca lub do wyczerpania zapasów. 

JMP